Pro začátek...

 

11.12.2006
Po delší době, ale s kapsou plnou zázraků, jak se říká. Přibylo hodně obrázků do všech galerií a taky několik posterů k pár filmům (Kristián, Dívka v modrém, Fantom Morissvillu, Čtrnáctý u stolu...). A do konce týdne přidám ještě nějaké další fotografie.

15.9.2006
Zdeněk opět zabodoval a tak přibyly ještě dvě písničky - JEN VÁM PANÍ CHCI SVOJE SRDCE DÁT a KDO MÁ HOLKU Z NASAVRK. Zároveň tamtéž najdete obal k jedinému CD pouze s Novýho písničkami Kombiné něžné od Teres. A brzy samozřejmě budou písničky přibývat.

31.8.2006
Dodělal jsem přehled divadelních her O.N. Bohužel se jedná o mnohdy až osmdesát let staré kusy, takže popsat obsahy bude trošku náročnější, nemluvě o fotkách. Ale i na to brzy dojde.
Dále mi Teres z čsfd poslala dva další články o O.N, který teď najdete u ostatních ve fotogalerii v sekci život.

30.7.2006
V dnešní památečný den se konečně můžete podívat na nějaké ty obrázky. Dlouho jsem se k tomu nemohl dostat, protože jsem jich neměl dost. Ne, že by jich nyní bylo nějak přehršel, ale přeci jen už to není pět nebo šest.

16.6.2006
Díky Zdeňkovi Křenovi si nyní můžete stáhnout tři další skvělé mp3, které Oldřich Nový nazpíval. Jsou to jeho starší a méně známé písně, BIMBAMBULA, DNES V NOCI a ERIKA z jeho her v Brně dvacátých let. Další budou brzy následovat.

29.6.2006
Dnes jsem konečně dodělal jeho filmografii včetně fotografií (pokud jsou) a herců a obsahů filmů a Novýho rolí.

25.5.2006
Přidána ke stažení další písnička, tentokrát OČI ČOKOLÁDOVÉ z filmu Přítelkyně pana ministra

25.4.2006
Přidána jeho legendární písnička JEN PRO TEN DNEŠNÍ DEN z filmu Kristián ke stažení

23.4.2006
Toto je stránka o jednom našem výborném českém herci, Oldřichu Novým. Rozhodl jsem se ji vytvořit, protože v dnešních časech jsou zraky většiny upřeny do zahraničí, na velkorozpočtové filmy z Hollywoodu a jiných krajin. A stejně jako moje první stránka o Franku Sinatrovi má i tato zaplnit díru v rozhledu dnešních lidí.
Zatím je tu biografie a v ní pár obrázků.

Domů